Poniżej pełna oferta naszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu klientów zainteresowanych podjęciem współpracy lub do działu realizacje gdzie będą mogli zapoznać się Państwo z wykonanymi przez nas pracami.

 

Inwestycje budowlane dzierżoniów świdnica bielawa

 

Budowa domów

Budowa domu to skomplikowany proces, jednak dzięki współpracy z nami stanie się to czystą przyjemnością. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i wiedzy prace budowlane staną się znacznie prostsze. Exdach stawia na kompleksowe rozwiązania – zajmujemy się budową domu od podstaw aż po klucz.

Remontowanie dachów

Zajmujemy się całkowitą wymianą pokrycia dachowego lub remontem dachu. Nasi specjaliści nie tylko wyremontują Twój dach, ale także doradzą w najlepszym wyborze dachówek. Fachowo ocenimy stan Twojego dachu i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie tak by Twój dom był nie tylko bezpieczny i funkcjonalny, ale także zachwycał stylem i efektownym wykonaniem. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom w naszej ofercie znajduje się także ocieplenie dachu. Ale to nie wszystkie z oferowanych przez nas usług!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Więźba dachowa

Profesjonalne wykonywanie konstrukcji więźb dachowych. Drewniana konstrukcja dachowa to niezwykle istotny element domu, a jej prawidłowe wykonanie w warunkach budowy wymaga dużo czasu i pracy. Na naszych specjalistów i dekarzy możesz polegać. Dzięki projekcji odpowiedniego stropu wykonywane przez nas więźby dachowe są nie tylko estetyczne, ale także stabilne i wytrzymałe. Elementy więźby powinny być dobrze ze sobą połączone. Dlatego wykonanie konstrukcji najlepiej zlecić dobrej ekipie ciesielskiej.

Produkcja i remont rynien

Produkcja i remont rynien Zajmujemy się produkcją oraz remontem rynien oraz rur. Nasi specjaliści podejmą się każdego zadania również obróbką blacharską na indywidualne zamówienie. Nasi dekarze pomogą Państwu wybrać najlepsze materiały do budowy rynny oraz sprawią, że stare rynny będą wyglądały jak nowe. Przeprowadzamy okresowy przegląd i kompleksowe naprawy systemu rynnowego.

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachu i usuwanie śniegu. Zdajemy sobie sprawę, że odśnieżanie dachów w sezonie zimowym jest kluczową kwestią gwarantującą bezpieczeństwo. Firma dekarska Exdach oferuje Państwu: usuwanie lodu, odśnieżanie dachów o różnym kącie nachylenia, udrażnienie rynien oraz usuwanie śniegu przy pomocy wysokiej jakości maszyn odśnieżających. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki czemu wybierając nasza firmę mają Państwo pewność, że to najlepszy wybór. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie badania lekarskie oraz niezbędny sprzęt do wykonywania tego zadania

Wynajem podnośnika

Wynajem podnośnika Oferujemy wynajem teleskopowego podnośnika koszowego o wysokości pracy do 16 metrów wraz z obsługą. Więcej na ten temat znajdą Państwo w zakładce Podnośnik Koszowy na górze naszej strony.